O nas

Jesteśmy zespołem ludzi o bogatych doświadczeniach logistycznych z wieloletnim stażem w mniejszych i większych przedsiębiorstwach oraz największych korporacjach światowych. Postanowiliśmy wykorzystać swoje doświadczenie projektując, tworząc, produkując i dostarczając najlepsze rozwiązania problemów magazynowania i składowania. Jako doświadczony producent regałów magazynowych zajmujemy się ciągłym udoskonalaniem naszych wyrobów oferując tylko najlepsze i najbardziej sprawdzone regały magazynowe, regały metalowe oraz regały paletowe. Mając w swoim zespole inżynierów i architektów potrafimy dobrać doskonale dopasowane rozwiązania do Państwa potrzeb logistycznych i estetycznych.

Nasze regały metalowe spełniają wszystkie wymagane prawem warunki i gwarantują wieloletnie bezawaryjne użytkowanie. Dbając o zapewnienie klientom ciągłości dostaw mamy zawsze możliwość dostarczenia elementów zapasowych regałów, nawet wiele lat po ich zakupie. Oferty które przygotowujemy oparte są każdorazowo o przeliczenia obciążeń z uwzględnieniem statyki i dynamiki pracy w magazynie i biurze.

Nasz zespół to również wykwalifikowani technicy i monterzy potrafiący dopasować swój rytm pracy i jej godziny do funkcjonalności Państwa firmy. Nie jest nam obca praca w niedziele i święta jeśli czas tego wymaga. Nasze regały magazynowe, regały biurowe oraz regały wysokiego składowania to doskonałe produkty zapewniające wieloletnie bezawaryjne użytkowanie dzięki najlepszym stosowanym materiałom oraz zaawansowanej technologii produkcyjnej i regularnym przeglądom jakie dla Państwa możemy świadczyć. Nasze warsztaty i ślusarnie zlokalizowane są w kilku miejscach kraju a ich wyroby wysyłamy bezpośrednio z produkcji do odbiorców finalnych.

W ramach możliwości technicznych staramy się być elastyczni i dostarczymy Państwu regały magazynowe lub regały archiwalne i meble metalowe na specjalne zamówienie. Możemy zrobić krótką lub długą serię regałów nietypowych lub rozwiązań dobranych specjalnie do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Nasze określenie 200 kg udźwigu na półkę oznacza realne 200 kg, a trzy dni prac monterskich to maksymalnie trzy dni. Zawsze dotrzymujemy danego słowa, zawsze służymy chętnie pomocą i szczerym doradztwem.