O firmie

REMA Regały magazynowe, regały metalowe, wolnostojące, regały sklepowe, regały archiwalne, regały paletowe i regały wysokiego składowania. Dodatkowo oferujemy regały specjalne, biblioteczne, nierdzewne, meble metalowe, szafy biurowe metalowe, szafki BHP, meble gastronomiczne, meble metalowe medyczne, szafy katalogowe i sejfy. Nasza firma służy doradztwem w sprawie doboru właściwego systemu regałów, projektowaniem, uzgodnieniami technicznymi, sprzedażą i montażem. Wszystkie nasze wyroby posiadają Deklaracje Zgodności PN-88/M-78321 „Regały magazynowe wolnostojące. Wymagania i badania”. Jest ona dokumentem honorowanym przez kontrolujące instytucje państwowe i stwierdzającym ich faktyczne parametry.

Nasze regały nie wymagają mocowania do ściany. Pozwala to zoptymalizować wykorzystanie powierzchni magazynowej, zminimalizować koszty, zapewnić bezpieczeństwo pracy i komfort obsługi.
Z pełną listą cech i korzyści możecie państwo zapoznać się na kolejnych stronach. Pojedyncze regały wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, większe ilości w postaci kurierskich przesyłek drobnicowych na paletach lub w formie transportu samochodowego.

Świadczymy dodatkowo usługę montażu zakupionych regałów. Dysponujemy zespołami technicznymi w Poznaniu i Warszawie. Koszty montażu uzależnione są od jego zakresu i miejsca. Wyceniane są każdorazowo indywidualnie w przypadku zainteresowania Państwa kompleksową ofertą. Zapraszamy od składania zapytań telefonicznie lub drogą mailową biuro@rema-poznan.pl

Chętnie służymy Państwu pomocą

MONTAŻ REGAŁÓW

Wyładunek towaru z pojazdu i pozostałe czynności z tym związane jak np. wniesienie do biura, montaż itp. należą do obowiązków Odbiorcy towaru.
Regały są w stanie niezmontowanym i montaż ich nie jest wliczony w cenę.
Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu przez naszą wyspecjalizowaną…

JAKOŚĆ I CHARAKTERYSTYKA NASZYCH REGAŁÓW

Przedstawiamy Państwu linię regałów cechującą się niezwykłą wytrzymałością i uniwersalnością. Znajdują zastosowanie jako regały szeregowe, regały wolnostojące, regały magazynowe, regały metalowe, regały archiwalne, regały sklepowe, regały garażowe oraz stanowią niezbędne wyposażenie warsztatów, hurtowni i piwnic…