Polityka prywatności

Gwarantujemy, że Twoje dane osobowe pozostaną bezpieczne po założeniu konta na naszej stronie. Nie udostępnimy Twoich danych osobowych podmiotom trzecim. Dostęp do konta możliwy jest tylko po prawidłowej autoryzacji.

Dane zbierane automatycznie

Dane zbierane automatycznie przez system w czasie każdej wizyty na naszej stronie internetowej to adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp. Mogą być użyte do prowadzenia statystyk pomocnych nam w celach marketingowych oraz w celu udoskonalenia naszego serwisu. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane podczas kontaktu

Kontaktując się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

Sposób kontaktu

Jeżeli dokonałeś transakcji zakupu towaru, możesz otrzymać od nas e-maile dotyczące Twojej transakcji, jej potwierdzenia i omówienia szczegółów realizacji zamówienia. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji, a podasz nam numer telefonu w celach kontaktu.

Zmiana danych

Swoją decyzję o usunięciu swoich danych osobowych i adresowych możesz przekazać nam poprzez wysłanie e-maila z adresu, który zgłosiłeś do kontaktu z Tobą w trakcie składania zapytania lub zamówienia i realizowania transakcji lub poprzez przesłanie nam stosownego oświadczenia w formie tradycyjnej korespondencji na adres naszej Firmy. Podanych nam przez Ciebie danych użytych do danej transakcji zakupu nie możemy zmienić, ani usunąć, gdy zostanie wystawiony rachunek lub faktura, gdyż stanowią one część dokumentu księgowego. Nie możemy też zmienić danych zbieranych automatycznie, gdyż nie są one przez nas generowane, a służą one tylko do celów statystycznych.